Doplnění návodu Coreelec

V sekci Coreelec doplněn návod, na zprovoznění VFD display a dálkového ovladače…… Dálkový ovladač od boxu nepotřebujete pokud používáte HDMI CEC. ( ovladačem od TV, můžete ovládat i box )

Pokud nás chcete podpořit, nebo poděkovat:

8 thoughts on “Doplnění návodu Coreelec”

 1. Dobrý večer,
  Jakou verzi Coreelec zvolit pro H96 Max X3, když není v seznamu zařízení? Zvolit stejnou, jako pro X96 Max+? Když je u obou Amlogic S905X3 a 4GB RAM?

  1. Pro H96 Max X3 na download stránce coreelec vyberte S905X3 v device tree vyberte sm1_s905x3_4g_1gbit, pokud máte verzi 4/32 nebo 4/64

   Soubory pro ovladač + display

   do složky storage – ,.config“ (je skrytá)
   zkopírovat soubory
   rc_maps.cfg a vfd.conf

   do složky ,,rc_keymaps“
   zkopírovat soubor,H96max.

   Postup instalace je stejný, jen použijete jiné soubory…. Coreelec

   1. Zdravím,
    jakou kartu doporučujete pro CoreELEC? Koupil jsem Transcend microSDHC 300S 32GB UHS-I a tu mi box nechce načíst. Doma jsem našel starší 32GB, přes kterou mi to jede, ale myslím, že bude systém brzdit. Chci z toho dostat maximum. Tak jestli máte přímou zkušenost s nějakým přesným typem karty, ať jich nekupuju 10, než se trefím.
    Díky

 2. Zdravím,
  jakou kartu doporučujete pro CoreELEC pro box H96 X3 Amlogic? Koupil jsem Transcend microSDHC 300S 32GB UHS-I a tu mi box nechce načíst. Doma jsem našel starší 32GB, přes kterou mi to jede, ale myslím, že bude systém brzdit. Chci z toho dostat maximum. Tak jestli máte přímou zkušenost s nějakým přesným typem karty, ať jich nekupuju 10, než se trefím.
  Díky

 3. Ahojte,

  som v týchto veciach zelenáš. Mám X96max+ a chcel by som nahrať CoreELEC. Už mám pripravenú bootovaciu flashku, ale zaskočila ma možnosť nefunkčného displeja a ovládača. Nie je mi úplne jasné ako to funguje. Ide mi hlavne o ten ovládač. Ak nebude fungovať ovládač, ako pripojím X96 ku WiFi, resp. ako ho vôbec potom môžem ovládať, aby som ho dostal na sieť? Ako potom (cez winscp) dostanem do neho súbory, ktoré umožnia používanie ovládača? Alebo ho treba pripojiť cez lan kábel a potom ho winscp nájde a súbory tam nahrám? Potrebujem sa usitiť, aby som si nenarobil viac škody ako úžitku. Dik moc

  1. Dobrý den. Ano stačí připojit lan, popřípadě můžete do USB připojit klávesnici nebo myš a nastavit WiFi, pokud budete mít štěstí, může vám fungovat ovladač pro TV, v každém případě se vůbec nebojte, pokud budete postupovat podle návodu, nic nepokazite…..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..