Netflix Kodi edition 1.25

v1.25 (2023-03-12)

https://www.mediafire.com/file/127k33ky1bvzz48/


- Doplněk Netflix byl aktualizován na verzi 1.20.3 

(DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Nové změny na webových stránkách způsobují pokles kvality videa na 540p po přibližně 20 hodinách. Tato aktualizace doplňku implementuje řešení, jak tento problém vyřešit změnou ESN každých 20 hodin. 

V případě potřeby můžete otevřít "Nastavení Widevine / ESN" v nastavení Expert a ručně vygenerovat nové ESN výběrem tlačítka "Reset", nebo můžete také zakázat řešení 540p. 
DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ PRO ANDROID: 
NEPOUŽÍVEJTE ESN původní aplikace s doplňkem, nebo způsobí pokles kvality videa na 540p také v původní aplikaci pro Android na neznámou dobu. Tento problém nelze vyřešit doplňkem, zatím neexistují žádná známá řešení, takže můžete pouze nahlásit problém 540p pro zákaznický servis. 
ZNÁMÉ VEDLEJŠÍ ÚČINKY PRO ANDROID: Při každé změně ESN obdržíte upozornění, že se přihlásilo nové zařízení. Přidejte nové nastavení řešení 540p do „Nastavení Widevine / ESN“ v nastavení Expert. 
Doplňkový graf informace jsou nyní konzistentní všechny případy použití. Opravte možný problém s analýzou JSON webu při přihlášení/obnovení relace. Aktualizovat překlady hu, zh_cn, ro, it, de)

- Aktualizovány oficiální doplňky Kodi
Při aktualizaci na tuto verzi: Nastavení Netflix > Expert > Nastavení ESN/Widevine > Obnovit
Při nové instalaci to není nutné.

One thought on “Netflix Kodi edition 1.25”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..