Údržba Kodi + tip na Netflix

Tento doplněk, je vhodný , pro udržení celého Kodi v dobré kondici, nebude se vám sekat po delším používání, dlouho načítat doplňky a zbaví vás nepotřebných věcí 😉 Při prvním spuštění, si nastavíte co chcete, co nechcete…. 👍😁. V druhé části článku, je pár tipů ohledně Netflixu.

Můžete si nastavit interval mazání Thumbnails, Cache, Packages … a mnoha dalších věcí. Doplněk je pro zkušenější uživatele. Pokud nevíte, co dělate, můžete si naopak smazat některá nastavení, postupujte s opatrností…..

Stahovat můžete zde: https://github.com/kodiskills/supremebuildsrepo

Přidat zdroj do kodi: http://repo.supremebuilds.com/

Netflix Aplikace pro ATV ( pokud by vám nefungovala předinstalovaná v boxu )

http://freeaddons.free.fr/public/AML/X96AIR/Apps%20Apk/Netflix/ATV/com.netflix.ninja-2.0_build_295-minAPI21-V2.7_signed.apk

Netflix za pár kaček:

http://1url.cz/@NETFLIX – Sdílené účty cca. 3 EUR ( 3,6 USD ) s možností obnovení stejného účtu, dá se platit pouze Paypalem ( výhoda rychlé reklamace, pokud by sdílený účet nefungoval… ). Na této stránce dále najdete Youtube, Spotify …..

Nebo můžete zakoupit na Aliexpressu za necelé 3 dollary. Opět , ale prosím věnujte pozornost, hodnocení prodejce, zda je vše v pořádku….

https://1url.cz/@Netflixzaparkacek ( zkrácený odkaz na Aliexpress )

Použití těchto sdílených služeb, může být a nemusí rizikové, proto prosím zvažte, zda chcete riziko podstoupit. Pokud nechcete riskovat, můžete obnovovat členství každý měsíc, zase nemůžete věřit Číňanovi vše co naslibuje. Po zakoupení, vám přijde zprávou nebo emailem, který profil je určený pro Vás a jak se přihlásit , profil si můžete  zamknout pin kodem.

Pokud nás chcete podpořit, nebo poděkovat:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..